Titles you rated
Full HouseRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0