Series
Ratings
136
Secret LoveRated ★ 4.5
12 MonkeysRated ★ 5.0
GhostRated ★ 2.5
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0