Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Barber of SiberiaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.5
NapoleonRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5