Movies
Ratings
166
JumanjiRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
PajuRated ★ 2.0
Girl by GirlRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Uptown GirlsRated ★ 3.0
Shoot 'Em UpRated ★ 3.0
AlfieRated ★ 2.0
3:10 to YumaRated ★ 4.0
Villain and WidowRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 2.0
TremorsRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
UnknownRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 2.0