Movies
Ratings
40
Gintama: The FinalRated ★ 4.5
Ping PongRated ★ 3.5
Who Am IRated ★ 4.5
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 4.5
Love Live! Sunshine!! The School Idol Movie Over the RainbowRated ★ 3.5
K-On! The MovieRated ★ 4.0
The World of KanakoRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 3.5
Outrage CodaRated ★ 4.0
OutrageRated ★ 4.0
Outrage BeyondRated ★ 4.0
Dark WaterRated ★ 4.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 4.5
Kizumonogatari Part 3: ReiketsuRated ★ 3.0
Kizumonogatari Part 2: NekketsuRated ★ 3.0
Kizumonogatari Part 1: TekketsuRated ★ 3.0
The Anthem of the HeartRated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part I: BeginningsRated ★ 3.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part II: EternalRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5