Titles you rated
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
The Law of UekiRated ★ 4.0
Zombie Land Saga RevengeRated ★ 5.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 5.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.5
High School FleetRated ★ 4.0- Unbreakable Machine-DollRated ★ 4.5
Is the Order a Rabbit? BloomRated ★ 5.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
Love and LiesRated ★ 4.0- ひぐらしのなく頃に拡Rated ★ 5.0
- When they Cry : KiraRated ★ 4.5
When They Cry: KaiRated ★ 5.0
When They Cry: ReiRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 5.0
School DaysRated ★ 4.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 4.0- BTOOOM!Rated ★ 2.5
Zombie Land SagaRated ★ 5.0