Movies
Ratings
94
Now You See MeRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 2.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.0
TunnelRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0