Movies
Ratings
88
Groundhog DayRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0