Movies
Ratings
680
The InternRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
The Act of KillingRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.5
ConfessionRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0