Titles you rated
Self/lessRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 2.5
LavaRated ★ 3.0
Wanee & JunahRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.5
The FighterRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 2.0
You're NextRated ★ 3.0