Movies
Ratings
31 Kung Fu PandaRated ★ 3.0 Kung Fu PandaRated ★ 3.0
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
 New WorldRated ★ 4.0 New WorldRated ★ 4.0
 SunnyRated ★ 5.0 SunnyRated ★ 5.0
 Tidal WaveRated ★ 3.0 Tidal WaveRated ★ 3.0
 Night at the MuseumRated ★ 5.0 Night at the MuseumRated ★ 5.0
 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
 The Sixth SenseRated ★ 3.0 The Sixth SenseRated ★ 3.0
 TangledRated ★ 5.0 TangledRated ★ 5.0
 Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0 Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
 August RushRated ★ 4.0 August RushRated ★ 4.0
 Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0 Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
- Take OffRated ★ 5.0
 AvatarRated ★ 5.0 AvatarRated ★ 5.0
 Howl's Moving CastleRated ★ 5.0 Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
 WALL-ERated ★ 4.0 WALL-ERated ★ 4.0
 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
 My Neighbor TotoroRated ★ 5.0 My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0