Movies
Ratings
368
The Social DilemmaRated ★ 3.5- SprinterRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Sick of MyselfRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Support the GirlsRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
The Comeback TrailRated ★ 3.0- I Am HomeRated ★ 3.5