Titles you rated
Over the RainbowRated ★ 3.5- Jungle Fish 1Rated ★ 4.0
- Rainbow RomanceRated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
On AirRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
BrainRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5- Hwarang Fighter MaruRated ★ 4.0
- Secret CampusRated ★ 4.0
Hana KimiRated ★ 3.5- Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 3.0
- KkangsooniRated ★ 4.0
- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5- The Path to GloryRated ★ 3.5
- Fairy CommiRated ★ 4.0