Titles you rated
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Tears of the SunRated ★ 2.5
Hannibal RisingRated ★ 2.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 2.5
Red DragonRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 2.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5