Movies
Ratings
217
PaprikaRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Wings of DesireRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
TogetherRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 0.5
The OutlawsRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 1.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 1.5