Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 0.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 0.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0