Titles you rated
TraffickersRated ★ 5.0
Our TownRated ★ 5.0
MissingRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 5.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 5.0
GloveRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
Piranha 3DRated ★ 3.0
Rob-B-HoodRated ★ 5.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 5.0
Fist of LegendRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0