Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 5.0
Ai no, Gakkou.Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
My Troublesome StarRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 2.0
I Hear the SunspotRated ★ 4.0
BITCH X RICH 2Rated ★ 3.5
Glass HeartRated ★ 3.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0
BITCH X RICHRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
ONE: High School HeroesRated ★ 3.5
Tastefully YoursRated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5