Movies
Ratings
589
Thor: RagnarokRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 2.0
ValkyrieRated ★ 0.5
The Red TurtleRated ★ 0.5
Blade RunnerRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 0.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 0.5
DeadpoolRated ★ 0.5
LoganRated ★ 0.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 0.5
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 2.0
She and Her CatRated ★ 1.0
Someone's GazeRated ★ 2.0- Neko no shukaiRated ★ 1.0
 
Your Name.Rated ★ 3.0
She and Her Cat: Everything FlowsRated ★ 1.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
SingRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 2.0