Movies
Ratings
143
The World of LoveRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 4.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The HomesmanRated ★ 3.5
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Kung Fu MasterRated ★ 5.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.0
She's All ThatRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
Two Lights : ReluminoRated ★ 4.5
Once in a SummerRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5