Series
Ratings
22- Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
Gintama°Rated ★ 2.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 2.5- 원피스 3기Rated ★ 3.0
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
One PieceRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0