Titles you rated
Smile Down the RunwayRated ★ 3.5
Fire ForceRated ★ 3.5
Kokoro ConnectRated ★ 2.0
Amanchu!Rated ★ 2.5
Denki-GaiRated ★ 2.5
How Not to Summon a Demon LordRated ★ 1.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.0- Is This a Zombie?Rated ★ 2.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 3.0
Hanasaku IrohaRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 2.0
- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 3.5- 히다마리 스케치 x 365Rated ★ 1.5
Wise Man’s GrandchildRated ★ 2.0
Genshiken Pt.2Rated ★ 3.0