Series
Ratings
51
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.0
Love & DeathRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 4.5
Inspector KooRated ★ 4.0- 어른 김장하Rated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
The WireRated ★ 4.5
Mare of EasttownRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
Special Labor Inspector, Mr. JoRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5