Titles you rated
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 1.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 2.0
Last Action HeroRated ★ 2.0
The RainmakerRated ★ 1.5
ItRated ★ 0.5
La La LandRated ★ 0.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
EarthRated ★ 1.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 2.0
PaddingtonRated ★ 2.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
Alien: CovenantRated ★ 1.5
SplitRated ★ 3.0
The HostRated ★ 0.5
AnnaRated ★ 4.5
LooperRated ★ 2.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0