Movies
Ratings
274
Django UnchainedRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.5