Titles you rated
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.0
General's SonRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
PandorumRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 2.0