Movies
Ratings
51
LeonRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
PixelsRated ★ 1.5
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0