Series
Ratings
11
Kill la KillRated ★ 4.5- Aldnoah.ZeroRated ★ 5.0
- Aldnoah.ZeroRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 0.5
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 0.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5