Movies
Ratings
826
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
ZatoichiRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5