Movies
Ratings
224
MoneyballRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Collective InventionRated ★ 3.0
The UnfairRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.5
LolitaRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0