Movies
Ratings
218
LucyRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 1.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0