Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0- Knight RiderRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Marriage ContractRated ★ 4.5