Movies
Ratings
44
The HandmaidenRated ★ 4.5
GrassRated ★ 4.0
Chilsu and MansuRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
ClickRated ★ 1.0- Sunset in My HometownRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
SkyscraperRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.0
SullyRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 3.5