Movies
Ratings
377
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Time Still Turns the PagesRated ★ 3.5
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Sonic the Hedgehog 2Rated ★ 3.5
Sonic the HedgehogRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.5
Fantastic PlanetRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The GoldfingerRated ★ 2.0
DraculaRated ★ 3.5
Always Be My MaybeRated ★ 3.0
The SpongeBob Movie: Sponge on the RunRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0