Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Ernest & CelestineRated ★ 3.0