Movies
Ratings
119
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0