Movies
Ratings
253
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 3.5