Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.5
LoversRated ★ 3.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.5
WhisperRated ★ 3.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
I Am Not a RobotRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
TimesRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.5