Titles you rated
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The ChildeRated ★ 1.5
Fast XRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 4.0