Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Only God ForgivesRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.0
PicnicRated ★ 4.0
Day of the DeadRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 5.0
Y Tu Mamá TambiénRated ★ 3.0
Three… ExtremesRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.5
Beautiful BoyRated ★ 3.5
Tropic ThunderRated ★ 2.5
Tropical MaladyRated ★ 3.5
MemoriaRated ★ 3.5
Uncle Boonmee Who Can Recall His Past LivesRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 5.0
Glengarry Glen RossRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 3.5