Series
Ratings
19
Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 5.0
Mobile Suit GundamRated ★ 5.0- Mobile Suit Z GundamRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
Andor Season 1Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Beatles: Get BackRated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.5