Movies
Ratings
439
TenetRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.0
47 Meters Down: UncagedRated ★ 2.0
BombshellRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
ColetteRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 4.5
Doctor ZhivagoRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.0