Movies
Ratings
248
The Exit 8Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 5.0
The French DispatchRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 2.5
The MistRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
FirefightersRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0