Titles you rated
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
New in TownRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Father of the BrideRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0