Titles you rated
DivergentRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0