Titles you rated
LividRated ★ 2.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
StageFright: AquariusRated ★ 0.5
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 3.0
From BeyondRated ★ 0.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0
HellraiserRated ★ 0.5
The ElixirRated ★ 0.5
The Exit 8Rated ★ 0.5
Too Young To Die!Rated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.5
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 1.0- NoiseRated ★ 2.0
The DroneRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 0.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
It's a Beautiful DayRated ★ 0.5
The ShamelessRated ★ 5.0