Movies
Ratings
173
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.5
CruellaRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Light Between OceansRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Piece of CakeRated ★ 3.0
The VowRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
SoulRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 1.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 2.5