Titles you rated
Billy ElliotRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Jackass Presents: Bad GrandpaRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Nine 1/2 WeeksRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5