Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Leaving NeverlandRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
BirdsongRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0