Series
Ratings
20
Girl From NowhereRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0